2014 Bayan Uzun Etek Modelleri

Yazın güneşli günlerini renk renk desen desen süsleyen uzun etekler kış-sonbahar modasında da öne çıkan parçalardan. Bu konumuzda bu yılın trendleri olan 2015 bayan uzun etek modellerinden bahsedeceğiz.

Bu sene eskiler tekrar moda oluyor uzun ve ara boy etekler kaldırıldıkları yerden inmeyi bekliyor. Birçok bayanın severek giydiği uzun etekleri modelleri butin bot, çizmeler ve topuklularınızla giyebilirsiniz.

Birçok renk çeşidi ve modelleri ile ünlü isimlerin de tercihleri arasın da. Magazin dergilerinde birçok ünlüyü yüksek bel uzun etekler ara boy eteklerle görmek mümkün. Hem gündelik hayat hem de özel bir gece de kullanabileceğiniz parçalardan biri.

 

siyah-uzun-etek-modeli

Yukarıda ki kombin benim favorim. Kışın soğukluğuna inat renkler içimizi ısıtıyor. Hem triko kazaklarla hem de gömleklerle giyebileceğimiz bu etekler bize ayrı bir hava katacak. Sizde kendinize özgü böyle bir uyum yakalayabilirsiniz.

Midi eteklerde trendler arasın da. Benim tercihim midi etekler de deri. Sezonda ki iki modayı da bir arada kullanmış oluyorum. Resim de ki gibi sizde kısa botlarla kombinle bilirsiniz. Ancak kısa bilekte botlar bileğinizi kesip bacak boyunuzu kısa gösterecektir. Tercihinizi uzun topuklu çizmelerden yana kullanırsanız hem bacak boyunuzu kesmemiş hem de modern bir görüntüye ulaşmış olursunuz.

Midi eteklerin yanı sıra topuğa kadar uzanan etekleri de topuklu ayakkabı çeşitleri ile tamamlarsanız bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Eğer basen bölgesi daha geniş bir bayansanız oturan modeller tercih etmelisiniz. Pileli modeller basenlerinizi olduğundan daha geniş gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir