2015 Uzun Abiye Elbise Modelleri

Her yıl olduğu gibi bu yılda en şık olma yarışına giren bayanların modayı çok sıkı takip ettiğini biliyoruz. Bu yılın en moda abiyelerinin uzun abiye elbiselerden oluştuğunu artık herkes biliyor sanırım. 2015 uzun abiye elbise modelleri ise çok zarif detaylara sahip, birbirinden göz alıcı aksesuarlarla donatılmış ve bir o kadar da iddialı elbiselerle dolu.

Sezonun en moda tasarımlarını içeren 2015 uzun abiye elbise modelleri ile yeni yılın en çok konuşulan isimleri arasına girmeye hazır olun.

Bu yılda geçen yıl ki gibi balık abiyelere oldukça fazla yer verilmiş olsa da ufak tefek farklılıklar ile göz kamaştıran uzun balık abiyeler mevcut. Transparan danteller ile süslenmelerinin yanı sıra ince kemer detayları ile hareketlendirilerek yeni stillere imza atan balık abiyeler, göz kamaştıracak taş süslemeleri sayesinde adından çok bahsettiriyor.

Straplez elbiselerin uzun olarak tasarlandığı 2015 uzun abiye elbise modellerinde daha çok tercih edilen drape ve taş işleme detayları farkınızı gözler önüne sermek için ideal seçenekler arasında.

Prenses model uzun abiyelerin de geniş yer verildiği yeni sezon uzun abiyeler çok şeker kombinler ile daha ilgi çekici hale getirilmiş durumda. Bunların yanı sıra gecenin yıldızı olmanızı sağlamak adına size bu yılın en trend uzun abiye modellerinin kırmızı renk tonlarından oluştuğu tüyosunu verelim. Kırmızı ve bordo tonları ile moda dergilerinden fırlamış kadar güzel ve seksi görünebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir