Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır?

Burcu Esmersoy Makyajı Nasıl Yapılır? Herkesin beğendiği Türkiye’nin en beğenilen bayanlarından olan Burcu Esmersoy’un güzel görünmesinin sırlarından biri de güzel bir makyaj yapmasıdır. Burcu Esmersoy sarışın bir bayan olduğu için çok ağır makyajlardan genellikle kaçınıyor ve daha çok gözlerini ön plana çıkartmayı seviyor. Güzel ve ye1şil gözlere sahip olan Burcu Esmersoy cildine uygun kapatıcılarla cilt kusurlarını kapattıktan sonra genellikle doğal bir makyaj yapıyor.

Burcu Esmersoy kırmızı ruju seven hanımlardan olarak sık sık gözleriyle birlikte dudaklarını da ön plana çıkartacak türden makyajlar yapıyor. Ayrıca daha çok bronz ve turuncu tonlarında allık kullanıyor. Renkli gözlere sahip şanslı bayanlardan biri olduğu için bunun avantajını da kullanarak siyah ve kahve tonlarını gözlerinde uyguluyor böylelikle zaten güzel olan gözlerinin güzelliğini daha da ortaya çıkartıyor.

Bunun yanında Burcu Esmersoy genellikle pastel renkler kullanmayı tercih ederek zarif ve doğal bir görünüm yakalıyor. Siz de Burcu Esmersoy gibi sarışın bir bayansanız daha doğal ve pastel renkler kullanmaya özen göstermelisiniz. Sarışın bayanlarda allık olarak da turuncu ve pembe tonları tercih edilmelidir. Allığı yüzünüzün şekline göre sürerek yüzünüzü daha ince gösterebilirsiniz. Renkli gözlere sahip sarışın bir bayansanız göz makyajı yaparken siyah göz kalemi yerine kahve tonlarını tercih etmelisiniz. Kahve gözlerinizi ortaya çıkartırken daha yumuşak bir görünüme sahip olmanızı da sağlayacaktır.