Dalgalı Bayan Saç Modeli

Düz saça sahip olanlar her zaman dalgalı saça imrenmiştir. Dalgalı saçlar güzel olmanın yanında en zor şekil alan saç modelidir. Kabaran, elektriklenen saçları yatıştırmak, düzleştirmek biraz zaman alabilir. Ünlülerin pek çoğu dalgalı saç modelini kullanıyor. Nasıl şekil verdiklerini inceleyerek modeller hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Jennifer Lopez, dalgalı saçlarını köpükledikten sonra tepeden toplayarak kullanıyor. Blake Lively, buklelerini belirginleştirmek için saç diplerine sprey uyguluyor. Beyonce saç modeli bu senenin trendleri arasında… Ünlü maşa yardımıyla buklelerini belirginleştirdikten sonra yana doğru tarıyor. Bu model farklı ve doğal bir görünüm sunuyor.

Nina Dobrev, uzun saçlarında maşa yardımıyla kalın bukleler elde ediyor. Bu bukleleri parmaklarıyla açarak, yana doğru yatırıyor. Bir tutam saçı da arkaya doğru tutturarak, saçlarına hoş bir görünüm kazandırıyor.

Mary Kate Olsen, saçlarında doğal bukleler elde ederek iki yandan tutturuyor. Yapımı pratik olan saç modeli, ünlü oyuncuya karizmatik bir görünüm sağlıyor. Varie Underwood, dalgalı saçlarında bir yandan ördüğü saç modelini kullanıyor.

Rose Bryne, dalgalı saçlarını her iki kulak hizasından birer saç tutamı bırakarak, topuz yaparak kullanıyor. Bu model gündelik hayatta, özel günlerde ve davetlerde de kullanabileceğiniz yapımı pratik bir modeldir.

Siz de evde doğal görünümlü dalgalı saç modeli elde etmek isterseniz saç maşası kullanabilir veya banyo sonrası saçlarınızı örebilirsiniz. Saç maşasını kullanmayı tercih etmeyenler, banyo sonrası saçlarını istediği büyüklükte örerek, saç makinesiyle örgüleri kurutabilir. Ardından köpük kullanarak saç modelini sabitleyebilirsiniz. Hatta dalgaların daha uzun süre dayanmasını isterseniz, gece örgülerle yatabilirsiniz.