2015 Bayan Sütyen Modelleri

Bayanlar seçtiği sütyen modeli ile hem rahat etmek, güzel görünmek hem de modaya ayak uydurmak ister. Sütyen ilk zamanlarda sadece iç giysisi olarak kullanılırken, günümüzde artık giysi içerisinde aksesuar olarak kullanılan ve her bayanın ihtiyacı olan iç çamaşırı haline gelmiştir.

Farklı vücut yapıları ve zevklerin olması, sütyenlerde standart modeller yerine farklı modeller ve tasarımları çıkarmıştır. Günümüzde iri göğüslü bayanlar için toparlayıcı, küçük göğüslü bayanlar için dolgulu, lohusa, sporcu ve dekolte gibi pek çok sütyen modeline rastlamak mümkün. Saten, dantel, pamuklu, penye ve ipek gibi pek çok kumaş türünden farklı modeller bulabilirsiniz. Böylesine zengin ürün seçeneği, sütyen modasını da beraberinde getirmiştir.

2014–2015 sütyen modasına baktığımızda rahat ve konfor sağlayan ürünler göze çarpıyor. Pudra rengi ve dantel kumaşlardan oluşan parçalar revaçta. Ayrıca fuşya, lila ve mor renklerinin siyah tüllerle buluştuğu modelleri de görebilirsiniz. Farklı tarz arayanlar için puantiyeli ve kadife modeller sunuluyor. Dolgulu ve tam kavrayan modeller, orantısız vücutlar için kullanılabiliyor. Göğüs kısmının daha dolgun gözükmesi için tak-çıkar destekler eklenerek, en az iki beden farklılık sağlanıyor. Gömlek içi ve kot ceketlerle rahatça giyebileceğiniz kadife büstiyer sütyen modelleri, göğüslerin kalkık ve bedenin zayıf durmasını sağlıyor. Pek çok giyimde de gözümüze çarpan çiçek motifleri 2015 sütyen modasında da karşımıza çıkıyor. Çiçekli desenler, siyah tüller ve dantel işlemelerle bütünlük oluşturuyor.