2015 Bayan Trençkot Modelleri

Bugün birçok moda markasının kullandığı trençkotlar renkli, kendinden baskılı, çizgili olarak bayanların beğenisine sunuluyor. Çok zarif ama bir o kadar da tarz yaratan trençkotlar hem pantolonlarla hem de eteklerle rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca özellikle sonbahar ve ilkbahar için çok bunaltmayan yapıya sahip bu modeller her bayanın dolabında bulundurması gereken parçalardandır.

2015 yılının moda renklerinden biri olacak olan pudra rengi trençkotlarda da sık sık kullanılacaktır. Hem şık hem de tarz olmak istiyorsanız hem kemerli hem de düğmeli olarak sunulan bu renk trençkotlardan bir tane edinmelisiniz.

Hiçbir dönem modası geçmeyen bir doku olan deri bu sezonda da trençkotlarda yerini alıyor. Eğer deri sizin için de vazgeçilmez ise özellikle kollarda ve yaka kısmında deri detayına yer verilen bu modellerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Trençkotların ana renklerinden olan bej rengi, her durumda kullanılmak üzere sunuluyor. İsterseniz kemeriyle daha resmi ve şık bir görünümde isterseniz düğmeleriyle spor ve tarz bir şekilde kullanabilirsiniz.

İş günleri için vazgeçilmez olan siyah trençkotlar bu sezonda da yine çok göz önünde olacak. Şık çizmelerle ve yine şık bir çantayla çok resmi olarak kullanabileceğiniz siyah renk sizi daha asil gösterecektir.

Eğlenceli ve rahat giyim severlerin de düşünüldüğü bu sezonki trençkotlarda sarı ve mavi renkler çok tercih edilecek görünüyor. Daha canlı görünmek isteyen bayanların beğenerek kullanabilecekleri bu renkler, trençkotlarda yağmurluk havası da yaratabilecek.

Düğmelerle ve kemerle uğraşmak istemeyen bayanlar için özel olarak tasarlanmış yakası açık, yanlardan cepli krem renkli trençkotlar beğeniye sunuluyor.