Kışın Taytlar Nasıl Giyilmeli ?

tayt-modelleriHer yıl olduğu gibi bu yıl da taytlar moda… Neden mi? Değişik kombinlerle; farklı farklı seçenekler sunularak, kolaylıkla gün içerisinde tayt giyebilirsiniz.

Tayt giyerek spor görünüme de sahip olabilirsiniz, klasik bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Tek yapılması gereken uygun renk ve tarzı yakalayabilmek işte ozaman birbirinden rahat ve şık görünüme sahip olabilirsiniz. Bu yıl desenli taytlar moda, üzerine düz renkli kıyafetle; deri taytı bir çok seçenekle kombinlenebilir kot gömleklerle, penye ve düz trikolarla giyildiğinde çok hoş duracağını sizlerde göreceksiniz. Kışın en çok tercih edilen tayt üstüne uzun trıko elbiselerle, uzun trikolarla ve deri ceketle kombinlenerek giymek baştan gelen tercihlerden… Tayt üstüne giyilecek doğru seçeneği bulduktan sonra hemen hemen herkesin tarzına uygun farklı hoş görünümler ortaya çıkacaktır. Önemli olan vücudunuza göre giyinebilmek ve kendinize yakışanı tercih edebilmektir. Taytlar düzgün, çok kalın olmayan ve uzun bacaklara daha çok yakıştığı kaçınılmaz, dikkatleri üstüne çekerler.

Aman bayanlar dikkat! Eğer bacaklarınız kalınsa açık renkli taytlardan mutlaka uzak durun tercihiniz koyu renkli taytlardan yana olsun. Hatların belli olması şık olmak anlamına gelmez.

Tayt doğru kombinlendiğinde güzel görünüm kazanır. Unutulmaması gereken önemli bir nokta da taytın altına giyeceğiniz ayakkabı seçeneğidir. Hem uzun hem kısa botlar, topuklu ayakkabılar ve babetlerle birbirinden farklı birçok seçenekle kendinize çok şık kombinler yaratabilirsiniz. Sizin seçiminiz hangisi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir