Heroes Geri Dönüyor

2006′da yayın hayatına başlayıp ilk sezonuyla dizi severlerin kalbini kazanan, birçok kişinin kültlerinden biri olarak tanımlamaya başladığı ve  yayınlandığı dönemde en çok izlenen dizi olmayı başarıp birçok ödül de kazanan Heroes, sonraki her sezonunda çizgisini biraz daha düşürmüş, izleyicilerinin çoğunu tek tek kaybetmiş ve 2010 yılında (4. sezonunun sonunda) nihayet iptali görmüştü.

NBC, iptalin üzerinden geçen 4 yılın ardından yapımcı Tim Kring ile anlaşıp yine onu başa getirerek Heroes: Reborn adında 13 bölümlük bir mini dizi çekmeye karar verdi. Dizinin diğer yürütücüleri de tam kadro mutfakta yer alacaklar.

The Peacock Network’ün diziyi yeniden canladırmaya çalıştığı dedikoduları geçen yıl çıkmıştı. Tim Kring’le de anlaşılınca olay bugün resmiyete bindi. Heroes: Reborn’u 2015 yılı içinde izleyeceğiz.

 

ÇALIKUŞU!..

Kamran,Feride’yle Neriman arasında bir seçim yapmak zorundadır. Sıkıntılıdır, ya vicdanının sesini dinleyecek yada kalbinin sesini..
Neriman aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir.

Necmiye ile Selim’in arasındaki tatsızlık konağın tadını kaçırır.Başları öne eğilir. Bir akşam sessiz sedasız yüzükler takılır. Aynı gece başka bir evde daha nikah kıyılmaktadır.Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır…

KARADAYI!

Gerçekler ortaya çıkıyor…
Artık Turgut’la hesaplaşma zamanı gelmiştir.Ancak Turgut beklenmedik bir şekilde kayıplara karışır.Ancak bu kaçış Turgut için kurtuluş olmayacaktır.
Serra Turgut aleyhine tanıklık yapacaktır.Bunun için ailesini korumaya almak zorundadır.Önceden bunu düşünen Turgut çoktan Serra’nın ailesini kaçırır.

Mahir Serra’nın ailesini kurtarır.Bu seferde Turgut Serra’yı ele geçirir.